15. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı Gerçekleştirildi.

300’e yakın yerli yabancı markanın katılımıyla gerçekleştirilen 15. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, AB ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış, Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı Michael Eyre, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu Başkanı Dr. Alan Escalona, Dünya Franchise Konseyi (WFC) Genel Sekreteri Dr. Hatem Zaki ve UFRAD Franchising Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Cephaneci Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cephaneci ve bir çok firma yetkililerinin katılımıyla açıldı.

Fuarın Türkiye’nin ekonomisi güçlendirdiğine inandığını belirten AB ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış da, “Dünya ekonomi sıralamasında Türkiye 16. sırada… Yürüttüğümüz ticari faaliyetlerle ticaretin merkezi olma yolunda hızla ilerliyoruz. Enerji, lojistik, ekonomi ve bayilik alanında da önemi yerlere geleceğimize inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Fuara katılım sağlayan Cephaneci Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cephaneci, “dünyanın dört bir yanından katılım sağlayan çok değerli firmalar franchising konusunda çalışma gösteriyorlar. Biz de Altın değerinde Cephaneci markasını global arenada en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz” dedi.